Kapı Üstü Ferforje Sundurma Uygulaması

Ferforje sundurma uygulama görsellerine geçmeden önce bu sundurma modelinin kısaca açıklamasına değinelim.

1. Önemli Açıklama: Her sundurma özel olarak imal edilmekte ve uygulanmaktadır. Yani sundurmanın parmak izi gibi size özel olarak imalat hanelerimizde işlenmekte ve üretilmektedir.

2. Önemli Açıklama: Görseller örnek teşkil etmesi amaçlı yayınlanmaktadır. İstediğiniz model de farklı ekleme yada çıkartmalar yapılarak da uygulama yapılabilmekte fakat görselde bulunan saçağın bire bir imalatı söz konusu değildir.

Ferforje Saçak / Sundurma Nedir?

Ferfroje metal bir çok farklı modelde üretilebilen ve uygulanan metal kapı üstü sundurma sistemlerinden bir tanesidir. Bu sistemde ürettiğimiz sundurmaların genel özellikleri sağlan ve dış etmenlere karşı mukavemetli olmasıdır. Diğer sundurmalardan ayıran en büyük özelliği budur.

Bunun yanında nostalji görünümü ve dekoratif olması da son derece ayırt edici özelliklerinden biridir. Ferforje sundurmaların üretimini iki aşamada yapmaktayız. Birinci aşamada sundurmanın ölçüleri, seçilecek model ve üst kaplama malzemesi gibi tüm detaylarıyla sundurmanın spesiyalitesi ortaya çıkar. Bu aşamanın sonunda teknik çizimi ve modellemesi yapılarak müşterilerimize sunulur. Son aşamada modele bağlı kalarak bire bir ölçülerde sundurmanın metal ve üst kaplama malzemesine göre cam, polikarbon, solid imalatı yapılır ve ferforje sundurma montaja hazır hale gelir.