Ferforje Sundurma Nedir?

Sundurma, kapı ve pencerelerinizin olumsuz hava şartlarından meydana gelen kar, yağmur gibi birçok kötü şartlardan dolayı koruma amaçlı kurulan bir sistemdir. Ferforje sundurmalar sistemleri hava şartlarından meydana gelen kötü durumlara karşı da korunaklı bir sistem uygulamaktadır. İçerisinde bulunan malzemeleri sayesinde güneşi filtreker U.V. zararlı ışınları önler.

 

Yönüne göre değişim gösteren filtreleme olanağı güney bölgeleri için yaklaşık olarak %60 civarında güneş ışınlarını filtreler. Doğu ve batı bölgelerinde olan ferforje sundurma camlarında ise %70 ile %80 arasında farklılıklar göstermektedir. Sundurma sistemleri için kullanılan malzemelerin en iyi malzemelerden oluşması da hassasiyetin önemini göstermektedir.

Zararlı güneş ışınları engelleyerek aynı zaman da evinizde bulunan eşyaların ve mobilyalarınızın da renklerinin solmasını önleyerek koruma amaçlı bir sistemden oluşmaktadır. Her türlü darbe ve kötü hava durumlarına dayanıklı bir sistemdir. Aynı zamanda çok pratik bir kuruluma sahip olup hafif olması açısından da oldukça kullanışlı bir üründür. Sundurmada kullanılan malzeme sayesinde estetik ve çok kullanışlı bir sistemden oluşumu da ayrı bir noktadır. Ebatları ya da renk gibi birçok seçeneği de sizin seçimize bırakarak istediğiniz şekilde tasarlanmaktadır.